Zajęcia modelujące

Fitness

Piękna Sylwetka

Trening o średnim stopniu intensywności, mający na celu poprawę jakości umięśnienia oraz podniesienie jego napięcia spoczynkowego.

Zajęcia prowadzone są pod kontrolą instruktora kulturystyki, który uczy prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń. Na każdym treningu angażujemy wszystkie grupy mięśniowe. Trening rozpoczyna rozgrzewka a kończy stretching i relaksacja.

Przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, zarówno panów jak i pań.

TBC (Total Body Conditioning)

Trening ogólnorozwojowy, ukierunkowany na rozwój orientacji przestrzennej, kondycji i koordynacji. Składa się z dwóch części – mocnej rozgrzewki oraz części wzmacniającej wszystkie partie mięśniowe.

Cel: wzmocnienie jak największej ilości partii mięśniowych, poprawa kondycji

Shape

Zajęcia mające za zadanie przede wszystkim kształtowanie naszej sylwetki. Rozpoczynają się rozgrzewką aerobową utrzymaną w zróżnicowanym tempie – od umiarkowanego do wysokiego, stosowanych również naprzemiennie. Podczas tych zajęć sięgamy po różne przybory, które maja za zadanie zwiększenie intensywności zajęć.Ćwiczenia zamknięte są w dużych seriach, koncentrujących się na poszczególnych grupach mięśni. Zajęciom towarzyszy cały czas odpowiednio dobrana muzyka, która wpływa mobilizująco.

Cel: modelowanie sylwetki

BPU (Brzuch Pośladki Uda)

Wyobraź sobie, że dzięki uczestnictwu w tych zajęciach Twoje bolączki nagle się skończą! Biodra, uda, brzuch to już nie jest Twój problem! Pozwól nam zadbać o to wszystko, co dla każdej kobiety jest najważniejszym problemem. Na zajęciach angażujemy do pracy mięśnie ud, pośladków i brzucha, wykonując dużo powtórzeń każdego ćwiczenia. Mięśnie zostają wzmocnione a ciało nabiera ładnego jędrnego wyglądu. Podczas tej sesji treningowej zadbamy o partie ciała, które dla każdej kobiety są szczególnie ważne.

Cel: rozbijanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pośladków i bioder, ujędrnianie ciała.

Płaski Brzuch & Piłki

Na tych zajęciach świetnie wzmocnisz mięśnie brzucha oraz mięśnie pleców, przez co Twoja sylwetka zdecydowanie się zmieni. A wszystko to przy miłej muzyce, ćwiczenia wykonywane powoli, krok po kroku, w zgodzie z rytmem Twojego ciała. Instruktor nie będzie narzucał tempa przy wykonywaniu kolejnych powtórzeń – stanie jedynie koordynatorem i opiekunem.

Cel: wzmocnienie mięśni brzucha i pleców

Body Sculpt

Zajęcia statyczne o umiarkowanej intensywności, których głównym celem jest rzeźbienie ciała i modelowanie sylwetki. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się ciężarki i stepy, które wymuszają większą pracę mięśni. Umiarkowane tempo treningu pozwala na dokładne i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń.

Cel: wzmocnienie mięśni, ujędrnienie i rzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji

Piękna sylwetka przez cały rok!

Zapisz się na zajęcia już dziś i ciesz się piękną, zdrową sylwetką.