Trening indywidualny

Fitness

 ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ:

 +48 600 030 310     +48 42 256 87 87     +48 42 650-009-00 

 

Trening ogólnorozwojowy, zajęcia z Aleksandrą Listkowską

Zajęcia indywidualne dedykowane są osobom, które chciałyby otrzymać osobisty program treningu. Najczęściej z zajęć korzystają osoby, które dłuższy czas nie korzystały z zajęć fitness lub te, które zainteresowane są modelowaniem konkretnych części ciała.

Indywidualna nauka ćwiczeń i zachowań wzmacniających mięśnie Kegla.

Zajęcia indywidualne dla osób chcących skupić się na mięśniach Kegla. Możliwość kontynuacji ćwiczeń na zajęciach grupowych NTM.

Jakie korzyści przynosi trening indywidualny? Przede wszystkim skupienie instruktora na nauczeniu Cię poprawnej techniki ćwiczenia. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w pojedynkę, masz szansę na precyzyjne wykonywanie poszczególnych ćwiczeń, co zwiększa efektywność Twojego treningu i pozwala szybciej cieszyć się jego efektami.

Spersonalizowany plan działania pozwala się także skupić wyłącznie na tych elementach ciała, na których najbardziej Ci zależy. Możesz zdecydować się na budowanie masy mięśniowej lub odwrotnie – zależy Ci na szybkim zrzuceniu tkanki tłuszczowej z konkretnych okolic. Indywidualne zajęcia to także dodatkowa dawka motywacji, która sprawia, że ćwiczenia wykonujemy szybciej i sprawniej. Dzięki obecności instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem i poprawnością naszej aktywności, możemy mieć pewność, że nie tylko uda nam się zbudować wymarzoną sylwetkę i pobudzić endorfiny, ale także świetnie spędzić czas w towarzystwie pozytywnej i motywującej do działania instruktorki.

Zapisz się na zajęcia indywidualne w dogodnym terminie

Skorzystaj z wiedzy doświadczonego instruktora i zadbaj o siebie razem z nami!