Strona główna / Nasze usługi / Medycyna estetyczna / Lipoliza iniekcyjna (modelowanie ciała)

Lipoliza iniekcyjna (modelowanie ciała)

Medycyna-estetyczna

Lipoliza pozwala na eliminację miejscowych nagromadzeń tłuszczu na twarzy ( tzw. drugiego podbródka) i innych rejonach ciała (brzuch, uda, pośladki, plecy – wałeczki, biodra, tłuszcz w okolicy nadkolanowej), a także znajduje zastosowanie w leczeniu tłuszczaków. Stosuje się u pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu.

PRZED ZABIEGIEM: Pierwszym krokiem przed zabiegiem lipolizy jest przeprowadzenie z potencjalnym pacjentem wywiadu lekarskiego (konsultacja lekarska). Choć lipoliza uznawana jest za metodę bezpieczną, również w jej przypadku istnieje kilka przeciwwskazań, które mogą uniemożliwić jej przeprowadzenie.

Preparat podawany jest w ściśle ustalonej przez lekarza dawce, bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana (eliminowana). Czas trwania zabiegu waha się zazwyczaj od 30 do 50 minut. Liczba zabiegów koniecznych do przeprowadzenia zależy od grubości tkanki tłuszczowej w miejscu, z którego pragniemy ją wyeliminować. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się na ogół powtarzać lipolizę minimum 2-4 razy w odstępach 4-6 tygodni.

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować po 3 tygodniach od zabiegu. Na ogół jest to utrata 2-4 cm w obwodzie w miejscu w którym zastosowano preparat. Skóra po zabiegu jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje miejscową likwidację celullitu.

Lipolizę zawsze przeprowadza się etapami. Podyktowane jest to tym, iż w czasie jednego zabiegu nie można podać pacjentowi zbyt dużej ilości preparatu. Osoby, które zdecydowały się na ten rodzaj terapii, najczęściej określają ją jako średnio bolesną. Przez kilka dni po zabiegu, w miejscach nią objętych może wystąpić przejściowe zaczerwienienie, obrzęk, uczucie dyskomfortu i niewielki ból.

Cena zabiegu od 250,00 PLN
150,00 PLN za 1 amp.

Główne przeciwwskazania w tym przypadku to:

• Choroby autoimmunologiczne
• Ciąża i karmienie piersią
• Infekcje skóry w miejscach, w których miałby być przeprowadzony zabieg
• Nadmierna otyłość
• Ciężkie choroby nerek i wątroby
• Choroby związane z krzepliwością krwi
• Zaburzenie miesiączkowania
• Padaczka
• Alergia na któryś ze składników podawanych w czasie terapii

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić wizytę
.