Zdrowie

Zdrowie

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z usług wykonywanych w Centrum Medycyny NOWA EUROPA. Zakres naszej działalności łączy w sobie interdyscyplinarny charakter mający na celu ochronę zdrowia. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin medycyny, na które składają się działania profilaktyczne, lecznicze, diagnostyczne, a także korygujące wygląd i poprawiające samopoczucie. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie usług, gdyż zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, a sprzęt na którym pracujemy jest sprzętem wysokospecjalistycznym, najnowszej generacji.

W Centrum Medycyny NOWA EUROPA przyjmują
doświadczeni lekarze specjaliści z zakresu

Chcąc zdobywać zaufanie naszych Klientów z każdym rokiem poszerzamy swoją działalność i zakres świadczeń. Dzięki nieustannie podnoszonym kwalifikacjom naszej kadry możemy oferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 20.00.

Trądzik, łysienie, egzema, bielactwo – diagnostyką oraz leczeniem tych i innych schorzeń skóry zajmuje się nasz dermatolog. W Centrum Medycyny NOWA EUROPA w Łodzi możliwe jest umówienie się na wizytę prywatną od poniedziałku do piątku. W czasie badań lekarz obejrzy zmiany na ciele Pacjenta i wykona niezbędne badania mające na celu ustalić przyczynę choroby.

W Centrum Medycyny NOWA EUROPA w Łodzi przyjmuje również ginekolog. W ramach świadczeń wykonuje on m.in. rozmazy mikrobiologiczne, cytologię i badania histopatologiczne. Lekarz może się zająć prowadzeniem ciąży, łagodzeniem uciążliwych objawów menopauzy lub leczeniem różnego rodzaju chorób żeńskiego układu płciowego.

Problemy ze słuchem? Bóle zatok? Polipy? Przerośnięte migdałki? Częste krwawienie z nosa? Diagnostyką i leczeniem takich problemów u dorosłych i dzieci może się zająć nasz laryngolog. Aby umówić się na wizytę w Centrum Medycyny NOWA EUROPA w Łodzi, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie lub kontakt telefoniczny z rejestracją.

W Centrum Medycyny NOWA EUROPA w Łodzi przyjmują lekarze różnych specjalności, w tym także ortopeda. W zakres jego usług wchodzi diagnostyka i leczenie wad postawy, urazów oraz chorób narządu ruchu. Osoby cierpiące na krzywicę, osteoporozę czy innego rodzaju schorzenie dotykające kości mogą się umówić u nas na wizytę prywatną.

EKG, Holter, ECHO serca, testy wysiłkowe – takie badania przeprowadza w trakcie wizyty kardiolog z łódzkiego Centrum Medycyny NOWA EUROPA. Dzięki nim lekarz może zdiagnozować przyczynę choroby, ustalić odpowiedni plan leczenia oraz zalecić stosowaną metodę rehabilitacji Pacjentom cierpiącym na poważne schorzenia układu naczyniowego. Na wizytę przyjmowani są zarówno dorośli, jak i dzieci.

Diagnostyka i leczenie zwyrodnieniowych, metabolicznych i zapalnych schorzeń kości, stawów i tkanek – tym właśnie zajmuje się w naszym łódzkim Centrum Medycyny NOWA EUROPA reumatolog. Tego typu choroby dotykają nie tylko osoby starsze; również nastolatkowie mogą się uskarżać na problemy ze strony układu ruchu, dlatego też na wizytę umawiamy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Kłopoty ze snem, zmiany nastroju, choroba Alzheimera, lęki, fobie, nerwica czy uzależnienia – osoby borykające się z tego typu problemami mogą poszukać pomocy w Centrum Medycyny NOWA EUROPA. Przyjmuje u nas psychiatra, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem tego typu zaburzeń zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

Ułamany ząb, rozwinięta próchnica, wady zgryzu, ekstrakcja “ósemek”, stan zapalny, krwawienie dziąseł albo parodontoza? W Centrum Medycyny Nowa Europa w Łodzi działa także stomatolog. W gabinecie dentystycznym znajdziecie Państwo pomoc z zakresu leczenia zachowawczego, endodontycznego, protetycznego, periodontologicznego oraz ortodontycznego, ponadto przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne. Posiadamy umowę na świadczenie usług w ramach NFZ, zapisujemy również na wizyty komercyjne. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Poszukujecie Państwo placówki w Łodzi, która wykonuje badania EEG? Z Centrum Medycyny Nowa Europa współpracuje lekarz neurolog przeprowadzający elektroencefalografię zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Jest to jedna z niewizyjnych metod diagnostycznych wykorzystywanych przy obserwacji i ustalaniu przyczyn różnego typu zaburzeń neurologicznych, w tym m.in. kłopotów z pamięcią, bezsennością, częstych bólach głowy, zaburzeniach widzenia, nieuzasadnionych omdleniach czy w przypadku leczenia epilepsji. W celu umówienia się na wizytę, zapraszamy do kontaktu z rejestracją.

Dowiedz się więcej, zarezerwuj wizytę u specjalisty

Skorzystaj z naszej oferty! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania