Zajęcia choreograficzne

Fitness

ZUMBA®

Inspirowana latynoskimi rytmami zumba stanowi połączenie gorącego tańca z aerobikiem. Narodziła się w Południowej Ameryce, w Kolumbii, w końcu XX wieku. Jej żywiołowy charakter sprawił, że cały świat pokochał tę formę fitnessu. Popularność zumba zyskała dzięki energii, jaką daje uczestnikom i radości, jaką wyzwala. Zapewnia przy tym intensywny trening, oddziałując na wszystkie partie mięśni, a przy okazji poprawiając kondycję. Uczestnicy zajęć poruszają się w rytmach marenge, salsy, reggeton, flamenco, samba, cumbia, a także tańca brzucha.

Na nasze zajęcia może przyjść każda osoba, które oczekuje dobrej zabawy oraz rzeczywistych efektów. Jest to forma treningu niewymagająca szczególnych przygotowań. Kolejne spotkania wpływają na poprawę kondycji oraz wzmocnienie mięśni, dzięki czemu uczestnicy coraz lepiej sobie radzą. Wykonywane ruchy nie są trudne i nawet początkujący szybko je opanują. Podczas zajęć zumby można się zrelaksować i zapomnieć o problemach. Aktywność ruchowa wyzwala duże pokłady endorfin, przez co każdy uczestnik wychodzi z lepszym humorem.

Cel: poprawa kondycji zdrowia, dobra zabawa

 

Aerodance

Dynamiczne zajęcia opierające się na ćwiczeniu układu choreograficznego, będącego fuzją klasycznych elementów fitnessu z tańcem. Propozycja dla tych, którzy darzą sympatią obie techniki i nie boją się wyzwań.

Połączenie dwóch różnych rodzajów ćwiczeń pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty w kształtowaniu sylwetki oraz poprawieniu ogólnej kondycji organizmu. Zajęcia choreograficzne z elementami fitness pomagają uelastycznić ciało, natomiast sam taniec pozytywnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie wydolności krążeniowo-oddechowej.

Tego rodzaju treningi będą zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą popracować nad rzeźbieniem sylwetki oraz zadbaniu o ogólne lepsze samopoczucie. Całość odbywa się przy akompaniamencie muzyki, do której uczymy się elementów układu choreograficznego. Po kolei kilkukrotnie powtarzamy figury taneczne, aby dobrze je zapamiętać i jednocześnie popracować nad sylwetką, a następnie łączymy je w całość i tańczymy cały układ. Warto wiedzieć, że każde zajęcia to inny zestaw figur i ćwiczeń, dlatego można do nich dołączyć w dogodnym dla siebie momencie.

Tego rodzaju treningi polecamy przede wszystkim jako atrakcyjny trening dla osób w każdym wieku, które kochają taniec, ruch i endorfiny.

Cel: kształtowanie sylwetki przy dobrej zabawie

Taniec, śmiech, zabawa i piękna sylwetka idą w parze!

Zapisz się na zajęcia jeszcze dziś i poczuj tę energię!