Strona główna / Nasze usługi / Fitness & zajęcia autorskie / Spalające tkankę tłuszczową

Spalające tkankę tłuszczową

Fitness

Przedstawiamy serię zajęć, które pomogą skutecznie spalić tkankę tłuszczową i zadbać o piękną sylwetkę. Odpowiednio dobrany do potrzeb i możliwości trening pozwoli nie tylko cieszyć się wyrzeźbionym ciałem, ale także lepszą kondycją organizmu i wzmocnionymi mięśniami.

Proponowane zajęcia spalające tkankę tłuszczową to ćwiczenia aerobowe, a także siłowe, dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku i z każdą wagą. Wśród treningów znajdą Państwo intensywne ćwiczenia takie jak Turbo Spalanie, a także te oparte na elementach choreograficznych np. Step & Shape czy Fat Burner. Proponujemy także Trening Obwodowy, który jest alternatywą tradycyjnych ćwiczeń. Dzięki niemu, w ciągu zaledwie 30 minut, możliwe staje się skuteczne rzeźbienie sylwetki w oparciu o indywidualnie dobierane ćwiczenia i ich poziom zaawansowania. Pośród naszych treningów nie mogło zabraknąć także ćwiczeń dla osób, które chcą cieszyć się piękną, gładką skórą bez cellulitu – dla nich przygotowaliśmy trening siłowy ATC, który nie tylko pozwoli rozprawić się ze skórką pomarańczy, ale poprawi także ogólną wytrzymałość organizmu.

Turbo Spalanie

Zajęcia ukierunkowane są na podniesienie metabolizmu komórkowego, a tym samym na spalanie tkanki tłuszczowej.
Całość treningu przebiega przy bardzo wzmożonym wydatku energetycznym, co powoduje utratę wagi osoby ćwiczącej. Przeplatanie ćwiczeń aerobowych siłowymi, wykonywanymi przy użyciu różnych przyborów bardzo urozmaica trening. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, a całość kończy stretching i relaksacja.
Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie wydolności.

Trening obwodowy

Trening obwodowy jest całkiem nowym podejściem do treningu siłowo-aerobowego. Dzięki wykorzystaniu urządzeń na siłowni,stepów oraz wielu innych dodatkowych sprzętów do fitnessu, w ciągu zaledwie 30 minut można wykonać efektywny, dający duże zadowolenie program ćwiczeń nie tylko siłowych ale także aerobowych, czyli spalających tkankę tłuszczową. Zajęcia są tak skonstuowane aby poruszyć wszystkie partie mięśniowe, ćwiczący sam kontroluje tempo, dostosowując je do własnych potrzeb i możliwości. Ćwiczenia pod okien instruktora idealnie nadają sie dla wszystkich grup wiekowych. Trening jest dynamiczny, ciekawy i różnorody.

Step & Shape

Trening kondycyjno- wzmacniający na stepie, składający się z układów choreograficznych, ćwiczeń modelujących ciało, rozwijających koordynację. Odpowiednie tempo muzyki sprzyja spalaniu kalorii. Dzięki takiemu połączeniu poprawiasz w równej mierze kondycję, polepszysz oddech, jak i siłę mięśni.

Cel: poprawa kondycji, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni

Fat Burner

Jest treningiem specjalistycznym bazującym na podstawowych krokach aerobiku, które łączą się w układy taneczno- choreograficzne. Na tej lekcji tętno utrzymywane jest na poziomie 65-75% maksymalnych możliwości organizmu, czyli sprzyjające spalaniu tkanki tłuszczowej.

Cel: spalanie tkanki tłuszczowej, zachęcenie do ruchu

ATC (Antycellulit)

Trening siłowy, którego głównym celem jest usunięcie niechcianego cellulitu. Zestaw ćwiczeń ma za zadanie pobudzenie przepływu limfy i usuwanie szkodliwych toksyn z przestrzeni międzykomórkowych. Zajęcia dają rewelacyjne efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej, rozbijaniu cellulitu, ujędrnieniu i wysmukleniu ud, pośladków i brzucha. W zajęciach wykorzystywane są ciężarki.

Cel: poprawa siły i wytrzymałości, pozwalają spalić około 600 kcal w ciągu jednych zajęć.

Szczupłe zadbane ciało to Twój cel?

Nie odkładaj go na później! Zapisz się na zajęcia jeszcze dziś.