Strona główna / Nasze usługi / Grota solna

Grota solna

Grota-solna

ZAREZERWUJ MIEJSCE!                                                 

Atrakcyjne pakiety dla szkół i przedszkoli

+48 600 030 310

+48 42 256 87 87

+48 42 689 94 40   

 

Jod jest niezwykle istotnym mikroelementem dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego brak powoduje nie tylko osłabienie i mniejszą odporność, ale jest również powodem poważnych chorób.

Powiększające się zanieczyszczenie środowiska sprawia, że wiele osób cierpi na choroby dróg oddechowych, skóry, schorzenia naczyniowo – sercowe, ale również otyłość, cellulit, nerwice, depresje i zmęczenie, niedoczynność tarczycy.

Grota solna łączy w sobie walory zdrowotne z relaksacyjnymi. Jej głównym celem jest odtworzenie w sztucznych warunkach nadmorskiego lub powstałego w naturalnych grotach solnych mikroklimatu.

Ściany i podłoga groty wyłożone są specjalnie dobraną mieszanką soli, co tworzy wewnątrz pomieszczenia bogatą atmosferę o bardzo szerokich walorach terapeutycznych. Łagodna muzyka i harmonia doskonale relaksują i odprężają, pozwalając na chwilę zapomnieć o kłopotach dnia codziennego.

Jaskinia to również miejsce, gdzie osoby przemęczone lub z zaburzeniami wegetatywnego układu nerwowego znajdą spokój i odprężenie. Także osoby prowadzące intensywny tryb życia, szczególnie sportowcy, mogą się wzmocnić i zregenerować siły po intensywnym treningu.

Nadmorski klimat w centrum miasta!

Dowiedz się więcej i skorzystaj ze zdrowotnych właściwości groty solnej.