Strona główna / Nasze usługi

Zakres naszych usług

Oferujemy usługi nie tylko z zakresu pielęgnacji urody, ale także zdrowia. W naszym centrum znajdą Państwo zabiegi medycyny estetycznej. Mogą one pomóc opóźnić oraz zniwelować efekty starzenia się skóry. Oferujemy zarówno zabiegi na twarz, jak i całe ciało. Mają one charakter małoinwazyjny i przeprowadzane są w sposób bezbolesny. Zapewniamy także szeroki wybór pomocy ze strony lekarzy specjalistów: ginekologów, dermatologów, kardiologów, stomatologów, psychiatrów, reumatologów, laryngologów oraz ortopedów. Dysponujemy również gabinetem diagnostycznym EEG do badania czynności mózgu.

Mamy świadomość, jak ważna jest profilaktyka. Dlatego oferujemy także konsultacje dietetyczne, które pomogą zmienić nawyki żywieniowe. Z kolei zajęcia fitness i inne treningi pozwolą utrzymać organizm w lepszej kondycji. Mimo iż znajdujemy się w centrum Łodzi, zapewnimy relaks i ucieczkę od zgiełku miasta. Grota solna pozwoli nie tylko na uzupełnienie braków jodu w organizmie, ale także na zregenerowanie sił.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zapraszamy do świata profesjonalnych zabiegów upiększających oraz odmładzających!
WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mogą pomóc opóźnić starzenie się skóry. Pozwolą one usunąć również takie niedoskonałości jak zmarszczki, cellulit, łysienie plackowate czy rozstępy. Wykonujemy peelingi chemiczne, mezoterapię, odmładzanie laserem IPL, elektrokoagulację, lipolizę iniekcyjną i wiele innych zabiegów.

ZDROWIE

ZDROWIE

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów- służymy pomocą!
WIĘCEJ INFORMACJI

U nas możesz skorzystać z konsultacji z lekarzami specjalistami z zakresu: ginekologii, dermatologii, kardiologii, laryngologii, ortopedii, psychiatrii, reumatologii oraz stomatologii. Świadczymy usługi zarówno w zakresie profilaktyki i diagnostyki, jak i leczenia. Posiadamy także diagnostyczny gabinet EEG do badania czynności mózgu.

FITNESS

FITNESS & ZAJĘCIA AUTORSKIE

Wyspecjalizowana kadra instruktorów pomoże Ci wybrać najlepsze zajęcia. Zacznijmy od dziś!
WIĘCEJ INFORMACJI

Dla osób pragnących zwiększyć aktywność fizyczną proponujemy fitness & zajęcia autorskie. Treningi odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów i są dostosowane do Twojego stopnia zaawansowania. Oferujemy ćwiczenia modelujące, spalające tkankę tłuszczową, a także body mind, zajęcia choreograficzne i więcej.

DIETETYKA

DIETETYKA

Zdrowa, zrównoważona dieta jest podstawą skutecznego odchudzania. Zapraszamy!
WIĘCEJ INFORMACJI

Zdrowe nawyki żywieniowe wspomogą odchudzanie oraz wpłyną pozytywnie na ogólną kondycję organizmu. Znajdziesz u nas nie tylko porady dietetyka. Dokonamy szczegółowej analizy ciała pod kątem ilości zatrzymanej wody czy zawartości tkanki tłuszczowej. Pomożemy Ci także opracować indywidualny plan żywieniowy.

GROTA SOLNA

GROTA SOLNA

Relaks i zdrowie w centrum miasta.
WIĘCEJ INFORMACJI

Źródło relaksu i zdrowia w centrum miasta! Grota solna pozwoli na uzupełnienie braków jodu w organizmie. Jego niedobory mogą powodować schorzenia dróg oddechowych, niedoczynność tarczycy, otyłość czy też depresję. Nasza grota to także miejsce, gdzie można zregenerować siły po intensywnym treningu sportowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz się na zajęcia, umów wizytę u specjalisty - jesteśmy dla Ciebie!
KONTAKT

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Skorzystaj z wiedzy specjalistów, zadbaj o siebie i zrelaksuj się w centrum miasta!