Zajęcia choreograficzne

Fitness

ZUMBA®

Inspirowana latynoskimi rytmami zumba stanowi połączenie gorącego tańca z aerobikiem. Narodziła się w Południowej Ameryce, w Kolumbii, w końcu XX wieku. Jej żywiołowy charakter sprawił, że cały świat pokochał tę formę fitnessu. Popularność zumba zyskała dzięki energii, jaką daje uczestnikom i radości, jaką wyzwala. Zapewnia przy tym intensywny trening, oddziałując na wszystkie partie mięśni, a przy okazji poprawiając kondycję. Uczestnicy zajęć poruszają się w rytmach marenge, salsy, reggeton, flamenco, samba, cumbia, a także tańca brzucha.

Na nasze zajęcia może przyjść każda osoba, które oczekuje dobrej zabawy oraz rzeczywistych efektów. Jest to forma treningu niewymagająca szczególnych przygotowań. Kolejne spotkania wpływają na poprawę kondycji oraz wzmocnienie mięśni, dzięki czemu uczestnicy coraz lepiej sobie radzą. Wykonywane ruchy nie są trudne i nawet początkujący szybko je opanują. Podczas zajęć zumby można się zrelaksować i zapomnieć o problemach. Aktywność ruchowa wyzwala duże pokłady endorfin, przez co każdy uczestnik wychodzi z lepszym humorem.

Cel: poprawa kondycji zdrowia, dobra zabawa

 

Aerodance

Dynamiczne zajęcia opierające się na ćwiczeniu układu choreograficznego, będącego fuzją klasycznych elementów fitnessu z tańcem. Propozycja dla tych, którzy darzą sympatią obie techniki i nie boją się wyzwań.

Cel: kształtowanie sylwetki przy dobrej zabawie

Taniec, śmiech, zabawa i piękna sylwetka idą w parze!

Zapisz się na zajęcia jeszcze dziś i poczuj tę energię!