Strona główna / Nasze usługi / Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna-estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny zajmującej się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze w zakresie profilaktyki starzenia się skóry, a także rekonstrukcyjne mające odtworzyć ten stan sprzed tego procesu.

Pozwala ona usunąć niedoskonałości o różnym podłożu co przekłada się bezpośrednio na satysfakcję z własnego wyglądu. Skupia się głównie na zahamowaniu procesów starzenia się skóry i likwidacji zmarszczek, ale leczy również zaawansowane zmiany. Zajmuje się również korektą wszelkiego rodzaju niedoskonałości i defektów skóry takich jak: rozstępy, cellulit, łysienie plackowate,miejscowa otyłość czy też nadpotliwość, które mogą wpłyną na dyskomfort życia.

Medycyna estetyczna opiera się wyłącznie na zabiegach pozachirurgicznych o charakterze małoinwazyjnym, ale znacznie głębiej ingerujące w głębsze partie skóry niż powierzchowne działania kosmetyczne.

W naszym Centrum wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej wykonywane są przez profesjonalnych i doświadczonych lekarzy , którzy przeprowadzają je bezpiecznie i fachowo.

Skorzystaj z naszych usług, dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania