Siłownia

Silownia

 ZAREZERWUJ MIEJSCE:

 +48 600 030 310  

+48 42 256 87 87    

+48 42 689 94 40  

 

Dostępny sprzęt do ćwiczeń

Siłownia Centrum Nowa Europa wyposażona jest w nowoczesny i komfortowy w obsłudze sprzęt do ćwiczeń o wszechstronnym zastosowaniu. W kategorii sprzętów mechanicznych dostępne są m.in. bieżnie, rowerki oraz orbitreki. Na tych maszynach można wykonać wydajny trening cardio, skutecznie wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Całość dopełniają przyrządy do ćwiczeń ogólnorozwojowych: sztangi, hantle, steppery, piłki i inne, dzięki którym można kształtować mięśnie i modelować sylwetkę.

Treningi – indywidualnie czy grupowo?

Nasza siłownia dostępna jest głównie dla użytkowników indywidualnych. Nie oznacza to jednak, że na treningi trzeba przychodzić samemu. Można zabrać ze sobą przyjaciół, znajomych czy partnera, by ćwiczyło się raźniej. Ważnym atutem treningów indywidualnych jest swoboda. Użytkownik sam decyduje, o której godzinie rozpoczyna i kończy trening oraz z jakich przyrządów korzysta. W przypadku zajęć grupowych trzeba dostosować się do grafiku. Treningi indywidualne to świetne rozwiązanie dla zabieganych osób, które chcą skutecznie dbać o sprawność fizyczną.

Trener personalny – dostępny na miejscu czy niezbędna jest rezerwacja treningu/konsultacji?

Wymagającym użytkownikom naszej siłowni w Centrum Nowa Europa polecamy ćwiczenia pod okiem profesjonalnego trenera personalnego. Podczas ćwiczeń z trenerem można korzystać z indywidualnie dopasowanego harmonogramu treningów, ukierunkowanego na zamierzone cele, np. schudnięcie czy wymodelowanie sylwetki. Trener zwraca baczną uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, co nie zawsze możliwe jest w przypadku treningów samodzielnych. W celu umówienia treningu bądź konsultacji z trenerem, rekomendujemy kontakt z naszą siłownią pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie.

Idealna dla Pań siłownia znajduje się na pierwszym piętrze w Centrum Nowa Europa. Przy dźwiękach muzyki, w swobodnej atmosferze można kształtować każdą partię ciała. Dla wymagających proponujemy czas z trenerem personalnym.

Siłownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00. W soboty siłownia jest nieczynna.

Ćwiczenia na siłowni w spokojnej, domowej atmosferze

Zapisz się już dziś i ćwicz tak jak lubisz pod okiem trenera!