Zdrowie Strona główna / Nasze usługi / Zdrowie / Gabinet masażu

Gabinet masażu

Zdrowie

Zakres usług

Oferujemy profesjonalny masaż ciała. W zależności od wykorzystanych technik poprawi krążenie limfy w organizmie, pomoże w walce z cellulitem czy otyłością, a także przyniesie ukojenie po ciężkim dniu.

Masaż relaksacyjny

Ten rodzaj masażu ciała pozwala na rozluźnienie napiętych czy obolałych mięśni. Pomaga zmniejszyć drobne dolegliwości bólowe, a także rozładować napięcie nerwowe. Odpowiednie uciskanie ciała polepsza również ukrwienie, ponieważ pobudza krążenie, rozszerza naczynia włosowate i w ten sposób zapobiega powstaniu zakrzepów w żyłach. Zabieg jest bardzo delikatny i przebiega w spokojnej, wyciszającej organizm atmosferze. Polecany jest szczególnie osobom prowadzącym intensywny i stresujący tryb życia.

Masaż odchudzający

Drenaż limfatyczny aktywnie oddziałuje na układ limfatyczny organizmu i dlatego uznawany jest za odchudzający masaż ciała. Nie tylko ujędrni skórę, ale także pomoże w odbudowie prawidłowej gospodarki wodnej organizmu. Dzięki powolnym i równomiernym uciskom pobudzony zostaje także metabolizm, co przyspiesza proces usuwania toksyn z organizmu. Przed skorzystaniem z zabiegu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, którymi są np. otwarte rany, choroby skóry, niewydolność serca czy też aktywne choroby nowotworowe.

Cennik masażu

  • masaż klasyczny cena od 35,00 PLN
  • drenaż limfatyczny cena od 100,00 PLN

rezerwacja wizyt przez recepcję

Dowiedz się więcej i umów się na wizytę!